УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ РОЗПОВІЛИ СВОЇ ІСТОРІЇ УСПІХУ За півтора року роботи програми «Країна успішного бізнесу» (КУБ) в проекті взяло участь більше 20 000 підприємців.
Останнi новини
ПриватБанк допоможе аграріям отримувати компенсації за п’ятьма державними програмами

Минулого року клієнти ПриватБанку, які працюють в агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки та обладнання. Це більше половини загальної суми компенсацій в країні. Цього ж року аграрії зможуть узяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу.

Безкоштовний “PPC Day” від партнерів Інкубатору

Наші партнери "WebPromoExperts" регулярно проводять навчальні онлайн-конференції. 13 квітня відбудеться «PPC Day» по платним джерелам трафіку.

Підприємці зможуть отримати в ПриватБанку до 1 000 000 грн кредиту

ПриватБанк збільшив максимальну суму кредиту за національною програмою підтримки підприємництва «КУБ» з 500 000 до 1 000 000 гривень. Збільшення суми кредиту поширюється на всі кредитні програми: «КУБ», «АгроКУБ», «ЕкоКУБ».

«Бізнес-Інкубатор» у Львові мотивував підприємців

У Львові відбувся відкритий семінар для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які тільки-но замислюються над власною справою в рамках проекту «Бізнес-Інкубатор».

Українські підприємці розповіли свої історії успіху

За півтора року роботи програми «Країна успішного бізнесу» (КУБ) в проекті взяло участь більше 20 000 підприємців.

ОЛЬГА ДАВИДЧУК: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ КРЕДИТУВАННЯ «КУБ» Я МАЮ МОЖЛИВІСТЬ ЗАЙМАТИСЯ СПРАВОЮ, ЯКОЮ ЗАХОПЛЮЮСЬ

Пройшовши виснажливі кола торгівельної справи від ринку до власного бізнесу, приватний підприємець Ольга Давидчук ризикнула й започаткувала власний проект «Комфорт Дім» і за три роки відкрила на Рівненщині та Волині чотири офіси.