Третій Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу Запрошуємо вас 16 квітня відвідати Третій Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу в Києві

Наш партнер Німецько-український фонд (НУФ) проведе 16 квітня Третій Фінансовий Ярмарок для малих і середніх підприємств, що відбудеться у виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 16А, м. Київ) за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Третій Фінансовий Ярмарок – це унікальна платформа, яка надає малим і середнім підприємствам (МСП) можливість отримувати актуальну інформацію про банківські, лізингові, страхові продукти та інші доступні джерела фінансування для МСП. Це прекрасна можливість для підприємців отримати ділову консультацію, а також знайти нові контакти й партнерські відносини.

Основну увагу на Третьому Фінансовому Ярмарку буде приділено презентації результатів і досягнень Програми підтримки інвестицій для МСП, що реалізується НУФ у співпраці з урядом Німеччини через KfW і Європейський Союз у рамках EU4Business Initiative.

У заході візьмуть участь представники малого та середнього бізнесу, які отримали фінансування в рамках програм НУФ і готові поділитись з вами своїм досвідом.

Форматом заходу передбачені:
1. Networking-зона, що буде представлена ​​банками та лізинговими компаніями, де кожен відвідувач-підприємець зможе дізнатися про можливі джерела фінансування свого бізнесу, доступні інвестиційні програми, а також успішні кейси інших представників малого та середнього бізнесу. Також буде представлено стенди компаній, які отримали фінансування від програм НУФ та EU4Business Initiative, що дозволило їм досягти значних успіхів у розвитку власного бізнесу.
2. Конференція за підсумками діяльності НУФ. На конференції буде розглянуто питання подальшого розвитку малого та середнього бізнесу в презентаціях успішних кейсів з України та інших країн.

Запрошуємо вас відвідати Третій Фінансовий Ярмарок і зробити внесок в економічний розвиток України.

Реєстрація безкоштовна та обов’язкова: http://sme-fair.org.ua