Останні статті

Image

ПриватБанк став партнером OLEROM FORUM 1

ПриватБанк став фінансовим партнером одного з найбільш надихаючих бізнес-форумів України та запропонував своїм клієнтам-підприємцям можливість пільгової участі в OLEROM FORUM 1.

Image

ПриватБанк підтримає підприємців грошима, картками та айфоном

3 вересня Україна святкуватиме День підприємця, а ПриватБанк увесь вересень оформлятиме підприємцям платіжні картки «Ключ до рахунку» або корпоративні картки класу World зі знижкою 50%.

Image

У Львові та Полтаві місцева влада буде компенсувати підприємцям відсотки за кредитами «КУБ»

ПриватБанк став фінансовим партнером одного з найбільш надихаючих бізнес-форумів України та запропонував своїм клієнтам-підприємцям можливість пільгової участі в OLEROM FORUM 1.

Image

У Кривому Розі затвердили першого учасника програми компенсацій за кредитами МСБ від ПриватБанку

ПП Гончарова В. Р., торгова марка «Ідеал», профіль якої випічка та реалізація тортів, першим отримає компенсацію частини суми кредиту «КУБ» («Країна успішного бізнесу») в рамках міської програми підтримки малого та середнього бізнесу міста Кривий Ріг.

Image

ПриватБанк профінансував аграріїв на 70 мільйонів

З початку лютого ПриватБанк видав підприємствам агробізнесу 390 кредитів за оновленою програмою кредитування в рамках сервісу «КУБ» («Країна успішного бізнесу»).

Image

ПриватБанк презентував продукти для підприємців на Міжнародній Банківській конференції SME Banking Club Caucasus

24–25 травня в Тбілісі відбулась банківська конференція SME Banking Club Caucasus.

Image

ПриватБанк випустив «Першу хвилю» підприємців у рамках проекту «ІнКУБатор»

Завершення старого – це початок нового. 21 квітня проект «ІнКУБатор» відсвяткував випускний «Першої хвилі» учасників, що став вихідною точкою для більш масштабного проекту. Зустріч відбулася у ВДНГ, партнером гарного настрою стала ТМ Jack Daniel's.

Image

Перший Фінансовий Ярмарок для МСБ від НУФ

4 квітня в Києві відбудеться Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу, що організовує Німецько-Український Фонд, який вже 20 років успішно сприяє розвитку мікро-, малих та середніх підприємств в Україні.

Image

ПриватБанк видав перші кредити клієнтам агробізнесу з канікулами

ПриватБанк видав перші кредити клієнтам агробізнесу за оновленою програмою кредитування в рамках сервісу «КУБ» («Країна успішного бізнесу»). Коштами скористалися понад 40 підприємців з усієї країни.

Image

ПриватБанк оголосив кредитні канікули малому агробізнесу

ПриватБанк запускає нову, адаптовану під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу, програму кредитування в рамках сервісу «КУБ» (“Країна Успішного Бізнесу”). Як повідомили в банку, умови програми кредитної підтримки агробізнесу надають можливість отримати фінансування за найбільш прийнятними умовами.

Image

Інкубатор від ПриватБанку створює «українську мрію» стати підприємцем

2 та 3 лютого на черговій зустрічі Інкубатора в ТРЦ Gulliver у просторі особистісного зростання Hub4You було багато цікавого. Адже зустріч було присвячено маркетингу та фінансам.

Image

Відбулася стратегічна сесія в рамках проекту «Інкубатор» від ПриватБанку

Стратегічне планування – це основа роботи будь-якого бізнесу. А якщо Ви новачок або запускаєте новий напрямок бізнесу, то й поготів без нього не обійтися. Так само вважає ментор проекту «Інкубатор» Світлана Бережна, керуючий партнер компанії «Бізнес Тайм Україна». Тому вона зібрала своїх підопічних у Дніпрі 27 грудня, щоб провести для них стратегічну сесію.

Image

ІнКУБатор змінює мислення

Ви не зумієте вирішити проблему, якщо збережете те саме мислення і той самий підхід, який привів вас до цієї проблеми.
Альберт Ейнштейн

Image

Вдалий старт регіональних бізнес-форумів «Україна – країна підприємців» у Полтаві

В Україні стартували регіональні бізнес-форуми «Україна – країна підприємців». Перший форум пройшов18 листопада у Полтаві.

Image

ІнКУБатор– початок… відбулася перша зустріч переможців і менторів

20 жовтня відбулася перша очна зустріч переможців проекту «ІнКУБатор» у рамках КУБ «Країна підприємців» від ПриватБанку. Учасники, ментори та організатори проекту зібралися в Києві.

Image

Якщо не підтримати підприємців, в Україні, крім пенсіонерів і держслужбовців нікого не залишиться...

У Києві на першому українському бізнес-форумі для підприємців запустили нову програму підтримки малого бізнесу, яка допоможе почати свій бізнес усім бажаючим.

Image

Перший «Бізнес-ІнКУБатор» для підприємців зібрав 880 проектів

Перший український «Бізнес-ІнКУБатор» для підприємців-початківців за місяць зібрав понад 880 заявок від учасників, які хочуть почати свою справу з нуля або розширити вже існуючий бізнес.

Image

В Україні відкрили бізнес-інкубатор, за допомогою якого можна стати підприємцем з нуля

В Україні відкрився перший бізнес-інкубатор, що допоможе почати або розвивати свій бізнес, маючи тільки бажання та ідеї. Вирощувати малий бізнес будуть у рамках національної програми «КУБ» – «Країна підприємців», а підготовкою нового покоління підприємців займуться досвідчені бізнес-тренери, ментори та банкіри.

Image

Закарпатські підприємства активно долучаються до програми розвитку власного бізнесу

Уже 44 підприємці Закарпаття отримали фінансування для розвитку бізнесу за підтримки сервісу «КУБ». Таким чином, створюються нові робочі місця, а бізнесмени отримують можливість розвивати свій бізнес та отримувати інструменти для розширення.

Image

«Країна підприємців»: у Покровську міськрада компенсує малому бізнесу відсотки за кредитами

Місто Покровськ Донецької області одним із перших українських міст, що приєдналися до національної програми підтримки малого бізнесу «Країна підприємців». Саме тут стартував проект компенсації відсотків за користування кредитами малому бізнесу за рахунок місцевого бюджету. Відповідна постанова була ухвалена міськвиконкомом, а залучити фінансування підприємці міста зможуть за допомогою порталу програми kub.pb.uа.

Image

На Харківщині завдяки програмі «Країна успішного бізнесу» більше сотні підприємців одержали народні інвестиції

На Харківщині завдяки програмі «Країна успішного бізнесу» більше сотні підприємців одержали народні інвестиції. Серед них молодий підприємець Сергій Кастеров, який створив фірму лише рік тому, де зараз працює вже 21 співробітник. У планах підприємця закупити нову техніку, прийняти на роботу шістьох співробітників і взяти на обслуговування ще два селища.

Image

НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «УКРАЇНА – КРАЇНА ПІДПРИЄМЦІВ»

Український союз промисловців і підприємців за підтримки ПриватБанку проводить перший бізнес-форум для підприємців України!

Команда проекта

ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», вул. Грушевського, 1д, м. Київ 01001, Україна
Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.